Hij noemt geen namen toch?

Dat doen ze op nu.nl wel!
Massale vechtpartij in strandpaviljoen IJmuiden
Uitgegeven: 30 mei 2005 08:47
Laatst gewijzigd: 30 mei 2005 12:52
AMSTERDAM - Bij strandpaviljoen Zuidpier in IJmuiden is zondag rond middernacht een massale vechtpartij uitgebroken. Volgens diverse berichten waren driehonderd bezoekers met elkaar op de vuist gegaan. Personeelsleden van het strandpaviljoen moesten rennen voor hun leven.
Tijdens de vechtpartij vielen enkele gewonden. Deze zijn overgebracht naar verschillende ziekenhuizen in de regio. "We hadden hier een echt heel leuk feest", vertelt een medewerker tegen de Telegraaf. "We hebben de zaak direct ontruimd."
Volgens een onbevestigde bron is inmiddels een slachtoffer overleden aan zijn verwondingen in het ziekenhuis. Het zou gaan om een 44-jarige eigenaar van bar/dancing de Bascule uit IJmuiden. Woordvoerder van de politie Kennemerland Dick van Egmond kan dat nog niet bevestigen: "We kunnen nog niks bevestigen." Volgens de woordvoerder is het onderzoek in volle gang. "Er waren op dat feest honderden mensen." De politie komt in de middag met een verklaring.
In het paviljoen was zondagavond een cd-presentatie van artiest Leo Nardell. Volgens een aantal bronnen wilde de bareigenaar een ruzie tussen twee meiden sussen, waarna hij zelf klappen kreeg van omstanders.
